Czysta Krew
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Emili Montre

Go down

Emili Montre Empty Emili Montre

Pisanie  Aida1819 Nie Gru 26, 2010 12:42 pm

Imię: Emili
Nazwisko: Montre
Wiek: 21
Czym jesteś: Do wyboru:
d.)Zmiennokształtny
Dolary: 1000$
Ranga: (Na razie nic)
Profesja: (Dopiero gdy się zgodzę)
Historia: Na początku byłam zwyczajnym człowiekiem, ale gdy doszłam do wieku dojrzewania zaczęły dziać się ze mną dziwne rzeczy. Czasem myślałam sobie jak fajnie byłoby latać, albo biegać po lesie i wtedy zapominałam co się ze mną dzieje - budziłam się rano przed domem całkiem naga. Po pewnym czasie rodzice wytłumaczyli mi iż jestem zmiennokształtną i narazie nie panuję nad moimi zmianami. Po pewnym czasie jakoś nauczyłam zmieniać się i zapamiętywać wszystko co przeżyłam w trakcie bycia zwierzęciem. Muszę przyznać, że nawet bardziej podobało mi się takie beztroskie życie. Dopóki nie spotkałam wilkołaka, który z poczucia własnej wyższości czuł obowiązek zabicia mnie. Oczywiście nie udało mu się to, bo inaczej bym o tym nie mówiła. Pamiętam tylko ból, krew i dziwny płyn w moich ustach, a następnej nocy w moim życiu pojawił się wampir. Wilkołak uszedł z życiem, a to co się stało nadało sens mojemu życiu. Jedynym celem jaki mam jest zemsta na wszystkich wilkołakach mających poczucie wyższości nad innymi. Wrrrr... Twisted Evil
Wygląd: Wściekła i żądna zemsty jak na zdjęciu, pod tą maską oczywiście kryje się ból i wiele więcej uczuć, które może skrywać dziewczyna... Sad
Postać: Coco Rocha
Umiejętności:
Siła: 10,00
Szybkość: 10,00
Zwinność: 10,00
Wampiryzm*:0,00
Telepatyzm*:0,00
Wilkołatyzm*:0,00
Zmiennokształtność*:10,00

Aida1819
Aida1819

Liczba postów : 1
Reputacja : 2
Join date : 26/12/2010
Age : 31
Skąd : Polska

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach