Czysta Krew
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lada

3 posters

Go down

Lada Empty Lada

Pisanie  Margaret Stefth Sob Lip 24, 2010 9:39 am

Przed tobą stanął wysoki blondyn, o bujnej czuprynie i niebieskich oczach. Dziś założył na siebie niebiesko-białą koszulę w kratę, i czeka na twoje zamówienie.

-Piwo-2$
-Drink-3$
-Piwo z Sokiem-3$
-Syntetyczna Krew-3$
Margaret Stefth
Margaret Stefth
Admin

Liczba postów : 39
Reputacja : 112
Join date : 24/07/2010
Skąd : Daleko...

http://czystakrew.vampire-legend.com

Powrót do góry Go down

Lada Empty Re: Lada

Pisanie  Wilczyca Sob Lis 20, 2010 9:38 am

Siadam przy ladzie i chwilę czekam aż barman podejdzie. Po chwili podszedł, dosyć ładny długowłosy blondyn o wielkich oczach i figlarnym uśmieszku:"Co podać?". Poproszę drinka-odpowiadam. Idzie po szklankę,cały czas patrząc się na mnie,ja też odprowadzam go wzrokiem. Gdy wlał już wszystkie składniki i pomieszał je włożył jeszcze do ozdoby małą parasolkę. Proszę bardzo,to będzie 3$.-powiedział podając mi drinka.Zapłaciłam mu. Było dosyć mało klientów. Powiedział,że mam ładne oczy,ja uśmiechnęłam się... mam nadzieję,że nie zobaczył moich dolnych kłów, które nie wiem czemu nie znikają nigdy po przemianie w człowieka,tylko trochę się zmniejszają.Resztę dnia spędziliśmy na rozmowach... to całkiem miły chłopak...
Wilczyca
Wilczyca

Liczba postów : 14
Reputacja : 15
Join date : 08/11/2010
Age : 27
Skąd : Nie potrzebne Ci to... Jak będę czegoś od ciebie potrzebowała to sama Cię znajdę!

Powrót do góry Go down

Lada Empty Re: Lada

Pisanie  pina11 Sob Lis 27, 2010 3:42 pm

-Syntetyczna Krew-3$
pina11
pina11

Liczba postów : 6
Reputacja : 7
Join date : 15/11/2010
Age : 27
Skąd : wrocław

Powrót do góry Go down

Lada Empty Re: Lada

Pisanie  Wilczyca Nie Sty 09, 2011 2:47 pm

I znowu zawitałam do baru... Od razu podszedł do mnie ten przystojny kelner-Co podać?zapytał uśmiechając się bardzo uroczo.Odwzajemniłam uśmiech:Poproszę piwo,z sokiem-odpowiedziałam.
Po chwili przyniósł mi dość duży kufel lecz nie dał mi go od razu. Jak się nazywasz?-zaskoczył mnie pytaniem i dopiero teraz przysunął kufel w moją stronę. Rue-odpowiedziałam patrząc się w jego oczy.
Teraz miały taki inny jakby przestraszony wygląd a, uśmiech zmniejszył mu się co najmniej o połowę-to dziwne.Czyżby krążyły o mnie jakieś plotki? W sumie to nie dziwię się jestem tu jedyną osobą,która posiada zdolność bycia wilczycą,mieszkają tu same wampiry i ludzie... Ale nikomu o tym nie mówiłam!Skąd o mnie wiedzą?Ktoś na pewno zaczął węszyć. Nie dobrze...
Ładne imię.-jego ochrypły głos wyrwał mnie z zamyślenia.Dziękuję-mruknęłam bardzo cicho,pieniądze z napiwkiem położyłam na blacie,wzięłam duży łyk piwa i wstałam od stolika. Krzyknął za mną ale się nie odwróciłam,wybiegłam z baru, tu nie mogłam się zmienić i tak już węszą,muszę zrobić to u siebie-jak najszybciej do lasu...
Wilczyca
Wilczyca

Liczba postów : 14
Reputacja : 15
Join date : 08/11/2010
Age : 27
Skąd : Nie potrzebne Ci to... Jak będę czegoś od ciebie potrzebowała to sama Cię znajdę!

Powrót do góry Go down

Lada Empty Re: Lada

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics
» Lada

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach